SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

PRACUJEMY OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZINACH 7:00 – 20:00

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą. Centrum Rehabilitacji VitalMed czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 – 20:00. Jesteśmy pewni, że nasza oferta będzie interesująca i zdecydujecie się Państwo na rehabilitację właśnie u nas, w Centrum Rehabilitacji VitalMed.

Jak do nas trafić? Budynek VitalMed znajduję się w Jerzmanowicach, około kilometra od drogi krajowej nr 94. Aby do nas trafić, najłatwiej kierować się w stronę Jerzmanowic na Drodze Krajowej nr 94, a następnie podążać za drogowskazami przy skrzyżowaniu dróg.

Centrum Rehabilitacji VitalMed

ul. Zachodnia 15, 32-048 Jerzmanowice

VitalMed telefon500 478 004

VitalMed e-mailevitalmed@gmail.com

Godziny otwarcia:

Pon – pią: 8:00 – 19:30

Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałeś/aś poinformowany/a, że przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Centrum Rehabilitacji VitalMed, ul. Zachodnia 15, 32-048 Jerzmanowice.